«Правоохоронна діяльність - спільна справа жінок і чоловіків», «Закон "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків" ніхто не відміняв», «Сьогодні в міліції працює 20% жінок. У 2020 році їх може бути 0%», «Жінкам є місце в ОВС», «Жінка міліціонер краще зрозуміє жінку-потерпілу», «МВС! Не порушуй Конституцію!» - під такими гаслами сьогодня вранці відбувся пікет проти обмеження прав жінок на навчання у вишах МВС України та, відповідно, подальшу роботу в структурі.
Організував акцію протесту Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда-Україна» http://www.la-strada.org.ua/ , користуючись нагодою проведення 8 квітня 2011 року круглого столу з питань підготовки кадрів в системі МВС. Таким чином «Ла Страда-Україна» відреагувала на чергові дискримінаційні «інновації» у національному законодавстві, які, цього разу, матеріалізувалися у експеримент, що відрізає доступ українським жінкам до навчання у вузах структури МВС.
Джерело http://www.la-strada.org.ua/ucp_mod_news_list_show_49.html
пʼятниця, 8 квітня 2011 р.
8 квітня "Ла Страда - Україна" пікетувала комітети ВРУ з приводу обмеження прав жінок
![](http://3.bp.blogspot.com/_dZM2bJJMfBs/TP8FUoG9PyI/AAAAAAAAAUM/8KIi-4-SfkA/s000/date.png)
![](http://4.bp.blogspot.com/_dZM2bJJMfBs/TP8FUy-1erI/AAAAAAAAAUQ/uc0ZMmBcp-o/s000/user.png)
0 коммент.:
Дописати коментар