Київстонер де зараз: репер у Братиславі та турне Європою 2026

Київстонер, або Альберт Васильєв, наразі мешкає в Братиславі — столиці Словаччини. Сюди він переїхав з родиною після кількох років у Сполучених Штатах, шукаючи спокійніше та безпечніше середовище для сина й творчої роботи. Це не просто нова адреса, а свідомий вибір людини, яка пройшла шлях від київського двору до сцен, а потім — через океан і назад до Європи.

Репер залишається активним: у 2026 році виходять нові сингли, а клубне турне ALL STARS TOUR охоплює Польщу, Румунію, Німеччину та Ізраїль. Попри всі перипетії, він продовжує знімати контент, випускати музику та спілкуватися з фанатами. Його історія — це не лише про переїзди, а про те, як артист адаптується, зберігаючи власний голос і гумор навіть у найскладніших умовах.

Шлях Київстонера від району Радужний через проєкт «Гриби», сольні альбоми та еміграцію показує людину, яка не боїться змін. Сьогодні він балансує між ностальгією, сімейним життям і новими творчими викликами, залишаючись помітною фігурою української та ширшої пострадянської сцени.

Хто такий Київстонер: від київського двору до сценічної слави

Народжений 31 грудня 1991 року в Києві, в районі Радужний, Альберт Васильєв зростав у звичайному спальному масиві. Там формувалися його перші уявлення про життя — вуличні історії, абсурдні ситуації та вміння знаходити гумор у повсякденності. Саме цей фон став основою для майбутнього стилю: чесного, трохи цинічного й завжди з присмаком іронії.

Ранні роки в США, куди він поїхав ще до повноліття, дали новий досвід. Навчання в коледжі Санта-Моніки, життя в іншій культурі та перші спроби контенту — усе це вплинуло на його підхід до творчості. Він почав знімати короткі ролики в стилі Vine, де сам грав усі ролі. Канал «Бюджетний Гай Ричи» швидко набрав популярність завдяки абсурдним сюжетам і ненормативній лексиці, яка звучала природно, наче розмова з приятелем у дворі.

Повернення в Україну стало новим етапом. Альберт приєднався до проєкту «Гриби», де його скетчі та робота з публікою стали фішкою колективу. Група вибухнула популярністю в 2016-му, а Київстонер отримав можливість проявити себе не лише як репер, а й як актор і шоумен. Однак уже за рік він вирішив піти власним шляхом.

Кар’єра в «Грибах» та початок сольного шляху

У «Грибах» Альберт відповідав за візуальну частину та гумористичні вставки, які робили кліпи живими й запам’ятовуваними. Його фірмовий стиль — поєднання репу з театральністю — привертав увагу. Проте всередині колективу почали накопичуватися суперечності. У лютому 2017 року він оголосив про вихід, пояснивши це тим, що проєкт більше орієнтувався на підрахунок прибутків, ніж на справжню творчість.

Сольний шлях почався під назвою «Неизвестність». Дебютний альбом «Хайпоголик» вийшов уже навесні 2017-го за участі бітмейкера Hustla Beats. Далі з’явилися «Хайпоголик 2», «Banger» та інші проєкти. Музика Київстонера завжди містила іронію, особисті історії та критику хайпу. Пізніше він повернувся до основного псевдоніму й продовжив експериментувати — від танцювальних ЕР до більш серйозних треків.

Серед колаборацій — спільна робота з Alyona Alyona, Juicy J та іншими. У 2021 році він навіть зіграв роль у російському фільмі «Майор Гром: Чумний доктор», що згодом набуло додаткового резонансу. Його дискографія налічує кілька альбомів і десятки синглів, а стиль еволюціонував від чистого хайпу до більш зрілих рефлексій.

Виїзд з України: причини та перші кроки за кордоном

Початок повномасштабного вторгнення в лютому 2022 року став переломним. Разом з дружиною Аліною Боул та маленьким сином Альберт виїхав з України. За словами дружини, вони зробили це законно, скориставшись американським паспортом репера (він записаний як Слевин Дадян). Сім’я спочатку оселилася в США, де вже мав досвід життя.

Переїзд не був легким. Дохід упав майже на 90 відсотків, довелося адаптуватися до нового ритму й відповідальності за родину. У США вони провели кілька років, але згодом почали шукати альтернативи. Альберт згадував, що атмосфера Лос-Анджелеса здавалася надто кримінальною, а турбота про безпеку дружини й дитини стала пріоритетом.

Братислава як нова реальність: чому саме Словаччина

Приблизно у 2023–2024 роках сім’я переїхала до Братислави. Вибір Словаччини пояснювався кількома факторами: спокійніша атмосфера порівняно з американськими мегаполісами, близькість до Австрії (куди спочатку планували оселитися) та можливість вести більш розмірене життя. Альберт зізнавався, що після поїздки до Австрії відчув, наскільки важливий спокій для сім’ї.

У Братиславі репер зміг зосередитися на собі. За цей час він схуд на 20 кілограмів, що стало помітним для фанатів. Місто дало простір для творчості без постійного тиску великого міста. Тут народжувалися нові ідеї для контенту та музики, а родина почувалася захищенішою.

Саме зараз Київстонер де зараз — у Братиславі, де поєднує сімейне життя, нові треки та підготовку до концертів.

Сім’я, зміни та повсякденне життя репера

Дружина Аліна Боул — блогерка й активна мама. Вона веде свій контент, ділиться моментами сімейного життя та підтримує чоловіка. Їхній син росте в європейському середовищі, відвідує футбольну академію (зокрема, тренування, пов’язані з українськими клубами). У 2025 році з’являлися кадри, де дитина в формі донецького «Шахтаря», тоді як батько іноді жартував про свої футбольні симпатії.

Родина стала центром нового етапу. Альберт часто згадує, як батьківство змінило пріоритети — від гонитви за хайпом до відповідальності за близьких. У Братиславі вони знайшли баланс між творчістю та звичайним життям: прогулянки, спорт, спільні моменти. Це не означає повного відходу від сцени, а радше нову якість.

Музика без зупинки: нові треки та ALL STARS TOUR 2026

Навіть за кордоном Київстонер не припиняє випускати музику. У 2026 році з’явилися свіжі сингли — «Аллеї», «ВДАЛЕКЕ», «ВОДОПАД», «ДОМОЙ». Назви самі по собі говорять про рефлексії: про далеку домівку, нові шляхи та емоційний стан людини, яка шукає себе в нових координатах.

Турне ALL STARS TOUR 2026 стало підтвердженням активності. Клубні шоу проходять у Польщі (Познань), Румунії (Бухарест), Німеччині (Аугсбург), Ізраїлі (Хайфа) та інших містах. Формат — щільний контакт з публікою, живе звучання та фірмовий гумор між треками. Фанати отримують не просто концерт, а повноцінне шоу з несподіваними моментами.

Це турне показує: географія не заважає артисту залишатися затребуваним. Нові пісні та виступи доводять, що Київстонер продовжує еволюціонувати, не втрачаючи зв’язку з корінням.

Рік Подія Деталі
1991 Народження Київ, район Радужний
2016–2017 Участь у «Грибах» Скетчі, робота з публікою, вихід з проєкту
2022 Виїзд з України Сім’я переїжджає до США на початку вторгнення
~2023–2024 Переїзд до Братислави Пошук спокою, схуднення на 20 кг
2025–2026 Інтерв’ю та турне Розмова з Дудем, нові сингли та ALL STARS TOUR

Гучні заяви та їхній контекст у 2025 році

У вересні 2025 року Київстонер дав велике інтерв’ю Юрію Дудю. Воно викликало широкий резонанс: репер зізнався, що сумує за Москвою, назвав росіян «братами» та поділився думками про війну. Він наголосив, що не цікавиться політикою, мріє про те, щоб люди перестали гинути, та заявив, що може повернутися в Україну «хоч завтра», але має справу з людьми, які бажають йому зла.

Частина аудиторії сприйняла слова критично, інша — як чесну рефлексію людини, яка пережила втрату доходів і зміну життя. Альберт підкреслював, що його позиція не про підтримку агресії, а про складність реальності. Інтерв’ю стало ще одним доказом: Київстонер не уникає гострих тем, навіть якщо це приносить нові виклики.

Нові сингли 2026 року та активне турне показують: репер не зупиняється, а продовжує творити попри все.

Цікаві факти про Київстонер

  • Багато імен: Окрім основного псевдоніму, він використовував «Бюджетний Гай Ричи», FEARMUCH, МС Дед, Кузен Ламар та інші. Кожне ім’я — нова грань його гумору та експериментів.
  • Рання творчість: Перші ролики знімав сам, граючи всі ролі. Це був справжній one-man show з абсурдними побутовими історіями та нецензурною лексикою, яка звучала щиро.
  • Трансформація: У Братиславі схуд на 20 кг. Це стало не лише фізичною, а й символічною зміною — фокус на здоров’ї та новому етапі життя.
  • Сімейний футбол: Син відвідує футбольну академію в Словаччині. Іноді з’являються фото в формі «Шахтаря», що додає іронії до футбольних симпатій батька.
  • Нові треки 2026: Сингл «ДОМОЙ» та інші рефлексують про дім, відстань і внутрішній стан — теми, близькі багатьом, хто пережив переїзди.
  • Кіно-досвід: Зіграв роль у російському фільмі «Майор Гром», що згодом набуло додаткового контексту в його біографії.

Київстонер де зараз — це не просто географічна точка на мапі. Це історія людини, яка продовжує шукати баланс між минулим і майбутнім, між сценою та родиною, між гумором і серйозними роздумами. Нові треки вже звучать, концерти тривають, а Братислава стала тим місцем, де репер переосмислює себе. Його шлях триває, і наступні глави обіцяють бути не менш цікавими.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *